  • Mfr # TFP101CV12X025SM
  • Zoro # G504535319
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X025SM
Width
12"
Height
25"