  • Mfr # TFP101CV12X030SM
  • Zoro # G104538642
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X030SM
Width
12"
Height
30"