  • Mfr # TFP101CV12X042SM
  • Zoro # G204534414
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X042SM
Width
12"
Height
42"