  • Mfr # TFP101CV12X057SM
  • Zoro # G804531394
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X057SM
Width
12"
Height
57"