  • Mfr # TFP101CV12X076SM
  • Zoro # G204531406
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X076SM
Width
12"
Height
76"