  • Mfr # TFP101CV15X045SM
  • Zoro # G104534965
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X045SM
Width
15"
Height
45"