  • Mfr # TFP101CV18X070SM
  • Zoro # G704537731
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X070SM
Width
18"
Height
70"