  • Mfr # TFP101CV15X080HB
  • Zoro # G204532649
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X080HB
Width
15"
Height
80"