  • Mfr # TFP101CV12X031OB
  • Zoro # G904539405
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X031OB
Width
12"
Height
31"