  • Mfr # TFP101CV18X040OB
  • Zoro # G104530998
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X040OB
Width
18"
Height
40"