  • Mfr # TFP101CV18X078OB
  • Zoro # G804530595
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X078OB
Width
18"
Height
78"