  • Mfr # TFP101CV12X051TU
  • Zoro # G104527981
Width
12"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X051TU
Width
12"
Height
51"