  • Mfr # TFP101CV12X056TU
  • Zoro # G704530930
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X056TU
Width
12"
Height
56"