  • Mfr # TFP101CV15X072TU
  • Zoro # G704528142
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101CV15X072TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
72"