  • Mfr # TFP101CV18X057TU
  • Zoro # G304529754
Width
18"
Color
Turmeric
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X057TU
Width
18"
Height
57"