  • Mfr # TFP101CV18X059TU
  • Zoro # G804530939
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X059TU
Width
18"
Height
59"