  • Mfr # TFP101CV18X071TU
  • Zoro # G504538181
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X071TU
Width
18"
Height
71"