  • Mfr # TFP101CV18X076TU
  • Zoro # G904529345
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X076TU
Width
18"
Height
76"