  • Mfr # TFP101CV12X032UN
  • Zoro # G204527782
Width
12"
Color
Unfinished
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X032UN
Width
12"
Height
32"