  • Mfr # TFP101CV12X033UN
  • Zoro # G904528737
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X033UN
Width
12"
Height
33"