  • Mfr # TFP101CV12X043UN
  • Zoro # G104534743
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X043UN
Width
12"
Height
43"