  • Mfr # TFP101CV15X057UN
  • Zoro # G004530746
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV15X057UN
Width
15"
Height
57"