  • Mfr # TFP101CV15X067UN
  • Zoro # G904536817
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X067UN
Width
15"
Height
67"