  • Mfr # TFP101CV18X041UN
  • Zoro # G304531733
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X041UN
Width
18"
Height
41"