  • Mfr # TFP101CV18X066UN
  • Zoro # G304535182
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV18X066UN
Width
18"
Height
66"