  • Mfr # TFP101CV18X074UN
  • Zoro # G104528506
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X074UN
Width
18"
Height
74"