  • Mfr # TFP101CV12X055WH
  • Zoro # G404530032
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X055WH
Width
12"
Height
55"