  • Mfr # TFP101CV12X079WH
  • Zoro # G504533353
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV12X079WH
Width
12"
Height
79"