  • Mfr # TFP101CV15X054WH
  • Zoro # G904528942
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101CV15X054WH
Width
15"
Height
54"