  • Mfr # TFP101CV18X055WH
  • Zoro # G004528316
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV18X055WH
Width
18"
Height
55"