  • Mfr # TFP101CV12X060WR
  • Zoro # G804533350
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X060WR
Width
12"
Height
60"