  • Mfr # TFP101CV12X061WR
  • Zoro # G704534433
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Two Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X061WR
Width
12"
Height
61"