  • Mfr # TFP101CV12X077WR
  • Zoro # G204532205
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101CV12X077WR
Width
12"
Height
77"