  • Mfr # GVVE18X24F
  • Zoro # G904802257
/ea
Free Shipping & Returns
Size (Width x Height)
18"W x 24"H
Installation Type
Functional
Width (In.)
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GVVE18X24F
Size (Width x Height)
18"W x 24"H
Width (In.)
18 in
Length (In.)
2-1/8 in
Height (In.)
24 in
Installation Type
Functional
  • Fully primed and ready for paint
  • Can withstand temperatures of up to 140 F