  • Mfr # GVVE18X30D
  • Zoro # G104802774
/ea
Free Shipping & Returns
Size (Width x Height)
18"W x 30"H
Installation Type
Non-Functional
Width (In.)
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GVVE18X30D
Size (Width x Height)
18"W x 30"H
Width (In.)
18 in
Length (In.)
2-1/4 in
Height (In.)
30 in
Installation Type
Non-Functional
  • Fully primed and ready for paint
  • Can withstand temperatures of up to 140 F