  • Mfr # CSX-1-31-WT
  • Zoro # G9839171
Number of Channels
1
Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CSX-1-31-WT
Height
0.38 in
Length
31 in
Width
1-1/8 in
Number of Channels
1
Color
White
Description
Cable Shield Cord Cover- 1" x 31"- White