  • Mfr # CSX-1.5-59-WT
  • Zoro # G9840949
Number of Channels
1
Color
White
Application
Indoor
Features
Preinstalled high quality double sided tape
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CSX-1.5-59-WT
Height
0.45 in
Length
59 in
Width
1.20 in
Channel Height
0.3 in
Channel Width
0.7 in
Number of Channels
1
Color
White
Application
Indoor
Features
Temp. Range
85°C
Description
Cable Shield Cord Cover- 1.5" x 59"- White