  • Mfr # CSX-5-36-TC
  • Zoro # G9819300
Height
1-3/16 in
Width
4-3/4 in
Number of Channels
2
Color
Terracotta
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CSX-5-36-TC
Height
1-3/16 in
Length
3 ft
Width
4-3/4 in
Channel Height
0.9 in
Channel Width
3.6 in
Number of Channels
2
Color
Terracotta
Application
Indoor
Features
Preinstalled high quality double sided tape
Temp. Range
85°C
Description
Cable Shield Cord Cover- 5" x 36"- Terracotta