  • Mfr # TC-V-BOLLARD-36-YL
  • Zoro # G9811871
/ea
Free Shipping & Returns
Height
3 ft
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TC-V-BOLLARD-36-YL
Height
3 ft
Description
Height: 36"
Color: Yellow
Pipe Width: 4.5"
Base: 7.85" x 7.85" x 0.4