Elkay Celebrity SS, 1 Bowl Top Mnt Sink, Drop-In Mount, MR2 Hole, Brushed Satin PSRADQ191955LMR2
Celebrity SS, 1 Bowl Top Mnt Sink, Drop-In Mount, MR2 Hole, Brushed Satin (Discontinued)
  • Mfr # PSRADQ191955LMR2
  • Zoro # G8997550
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PSRADQ191955LMR2
Overall Length
19.5"
Overall Width
19"
Overall Height
5.5"
Bowl Depth
5.375"