Elkay Celebrity SS, 1 Bowl Top Mnt Sink, Drop-In Mount, MR2 Hole, Brushed Satin PSRADQ191955LMR2
Celebrity SS, 1 Bowl Top Mnt Sink, Drop-In Mount, MR2 Hole, Brushed Satin (Discontinued)
  • Mfr # PSRADQ191955LMR2
  • Zoro # G8997550
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PSRADQ191955LMR2
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
19.5"
Overall Width
19"
Overall Height
5.5"
Bowl Depth
5.375"