Elkay Elkay 8" Centers Faucet 10" High Arc Spout 4" Wristblade Hdls Ch LK810HA10T4
Elkay 8" Centers Faucet 10" High Arc Spout 4" Wristblade Hdls Ch (Discontinued)
  • Mfr # LK810HA10T4
  • Zoro # G5497105
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LK810HA10T4
Country of Origin
China
Dimensions
Length (In.)
16 in
Height
13.50 in
Width
11.50 in
Spout Height
10.3125 in
Details
Number of Holes
3
Finish
Chrome
Number of Handles
2
Flow Rate
1.500 GPM
Handle Type
4" Wristblade Handle