  • Mfr # E1C24X24-R-24X
  • Zoro # G0474251
/ea
Key Features
Bowl Size
24 in x 24 in
Bowl Shape
Square
Bowl Depth
12 in
Number of Holes
2
No. of Bowls
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
E1C24X24-R-24X
Country of Origin
China
Dimensions
Bowl Size
24 in x 24 in
Bowl Depth
12 in
Overall Height
43 3/4 in
Faucet Hole Dia.
1 1/8 in
Overall Length
50 1/2 in
Manufacturers Warranty Length
5 yr
Overall Width
Drainboard Length
24 in
Bowl Length
24 in
Bowl Width
24 in
Work Surface Height
36 in