Elkay Lustertone SS, Equal 2 Bowl Top Mnt Sink, Drop-In Mount, 1 Hole, Lustrous Satin LRAD3319551
Lustertone SS, Equal 2 Bowl Top Mnt Sink, Drop-In Mount, 1 Hole, Lustrous Satin (Discontinued)
  • Mfr # LRAD3319551
  • Zoro # G9019199
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
LRAD3319551
Dimensions
Overall Length
33"
Overall Width
19.5"
Overall Height
5.5"
Bowl Depth
5.375" x 5.375"
Bowl Size
Left Bowl 14" x 14", Right Bowl 14" x 14"