  • Mfr # LFRAD251955
  • Zoro # G408443574
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
25 in
Body Material
Stainless Steel
Finish
Lustrous Satin
Overall Width
19.5 in
Overall Height
5.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LFRAD251955
Country of Origin
United States
Dimensions
Overall Length
25 in
Overall Width
19.5 in
Overall Height
5.5 in