  • Mfr # LRAD2219552
  • Zoro # G8810757
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Overall Length
22"
Mounting Type
Drop-In
Body Material
Stainless steel
Finish
Lustrous Satin
Overall Width
19.5"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
LRAD2219552
Dimensions
Overall Length
22"
Overall Width
19.5"
Overall Height
5.5"
Bowl Depth
5.375"
Bowl Size
18" x 14"