Elkay Sink, Scullery Mount, 1 Set, On Center Hole, Left Bowl 18" x 18", Right Bowl 18" x 18", #4 Finish 2C18X18-R-24X
Sink, Scullery Mount, 1 Set, On Center Hole, Left Bowl 18" x 18", Right Bowl 18" x 18", #4 Finish (Discontinued)
  • Mfr # 2C18X18-R-24X
  • Zoro # G8817431
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2C18X18-R-24X
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
64.5"
Overall Width
23.75"
Overall Height
46"
Bowl Depth
12" x 12"
Bowl Size
Left Bowl 18" x 18", Right Bowl 18" x 18"