  • Mfr # WT30X48-STGX
  • Zoro # G708445988
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
48 in
Height
36 in
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WT30X48-STGX
Width
48 in
Height
36 in
Length
48 in