  • Mfr # WT30S60-BGX
  • Zoro # G908565172
/ea
See details
Key Features
Width
60 in
Height
36 in
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WT30S60-BGX
Country of Origin
China
Dimensions
Width
60 in
Height
36 in
Length
60 in