  • Mfr # EP-5912-72-S-CS
  • Zoro # G414921110
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
32.25 in
Includes
1-tier/rack. Can hold 2 max
Color
Silver
Material
Aluminum, Steel
Size
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
EP-5912-72-S-CS
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
32.25 in
Size
72 in
Height
32.967 in
Length (in)
87.5 in
Details
Includes
1-tier/rack. Can hold 2 max
Color
Silver
Material
Aluminum, Steel
For Use With
Material Rolls
Locking casters
Yes
Description
Desc
  • Accommodates 2 tiers, comes standard with 1-tier.
  • For up to 72"rolls
  • Adjustable roll height
  • Unit comes with 5 inch locking casters